Aktivite

>Ayvalık Kültür Sanat Günleri VI

>

15 Ağustos Cumartesi günü başlayacak olan Ayvalık Kültür Sanat Günleri, Alibey Kültür Merkezinde saat 17.00’de sergilerin açılışından itibaren Günseli Kato-Cem Ardıan ‘’Ayvalık’ta Suyun Kato Hali’’ programını sunacaklar, aynı günün gecesinde ise Ayvalık Anfi Tiyatro’da Onur Akın konseri gerçekleşecek.

16 Ağustos Pazar günü ise; Gündüz saat 17.00’de Tansaş Market üzerinde bulunan Cafe İnlaf’ta söyleşi ve imza günü düzenlenecek. Cumhuriyet Gazetesi yazarları Şükran Soner, Öner Yağcı ve Faik Bulut ‘’Cumhuriyet Nereye?’’ söyleşisini yaparak kitaplarını imzalayacaklar. Aynı günün gecesindeyse, Ayvalık Anfi Tiyatro’da pop müziğin genç yıldızlarından Nil Karaibrahimgil vereceği konser ile Ayvalık halkıyla, yerli ve yabancı turistleri müziğe doyuracak.

17 Ağustos Pazartesi günü, Ayvalık Belediyesi Sanat Galerisinde Arif Buz, Mustafa Sevinç ve Özcan Tunç’un karma resim sergisi açılacak gece ise; Ayvalık Anfi Tiyatro’da Sadri Alışık Tiyatrosu ‘’Yeşil Papağan Limited’’ oyununu sunacaklar.

18 Ağustos Salı günü saat 17.00’de İsmet İnönü Kültür Merkezinde ‘’Şiir Ayvalık’ta’’ etkinliği düzenlenecek. Bu etkinlikte de, etkinliğin onur konuğu Arif Damar’ın yanı sıra Ahmet Telli, Asuman Susam, Gültekin Emre, Tuğrul Keskin, Veysel Çolak ve Zeynep Uzunbay programa katılacaklar. Aynı günün gecesi; Ayvalık Anfi Tiyatrosunda solistliğini ünlü müzisyen NECO’nun yapacağı, İstanbul Gelişim Orkestrası eşliğinde, ünlü besteciler Garo Mafyan ve Atilla Özdemiroğlu’da programa katılacaklar.

19 Ağustos Çarşamba günü, İsmet İnönü Kültür Merkezinde düzenlenecek seminerde ‘’Bizi biz yapan seçimlerimiz’’ adlı panelin konuşmacılığını, Yaşam ve Kişisel Gelişim Koçu Aynur Tümen yapacak. Aynı günün gecesinde Ayvalık Anfi Tiyatro’da, İstanbul Kraliyet Tiyatrosu ‘’Deniz altında Altı Tehamül Fersah’’ adlı oyunu sergileyecekler.

Ayvalık Belediyesinin düzenlediği, Kültür ve Sanat Günleri’nin son programı olan 20 Ağustos Perşembe günü, Ayvalık Anfi Tiyatro’da Ünlü yazar Sunay Akın’ın tek kişilik gösterisini Ayvalıklılarla paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.