Resim

>Gülseren Kayalı Resim Atölyesi

>

 GÜLSEREN KAYALI RESİM ATÖLYESİ:
Her yaşa açık OLAN ATÖLYEDE; SALI VE CUMA GÜNLERİ: 12.00-18.00 SAATLERİ ARASI Çeşitli teknik ve malzeme bilgileri, resMİN elemanları, usta-çırak disiplini doğrultusunda sanat formasyonu-biçimlenme, ELEŞTİRİ VE ÇOK YÖNLÜ RESİM ÇALIŞMALARI YAPILIYOR.
çocuklar (5-12 yaş), gençler (13-18 yaş), 18 yaş ve üstü yetişkinler ile uygulamalı ÇALIŞMALARIN YAPILDIĞI resim atölyesi, resim tarihi çalışmalarını VE SANAT SOHBETLERİNİ kapSIYOR. FARKLI KONU VE MALZEMELER İLE KENDİNE HAS-ÖZGÜN VE ORJİNAL ANLAMDA, RESMİN ELEMANLARINA SADIK KALARAK ÇALIŞIYORLAR. YAŞADIKLARI AYVALIK VE CUNDA ADASINDAN ETKİLENEREK, YÖRENİN TARİHİ, GELENEKLERİ, ÖZELLİKLERİ VE ARKEOLOJİK DEĞERLERİNİ BİLEREK VE TANIYARAK, ÖĞRENMEK, ARAŞTIRMAK, DAİMA DAHA ÖZGÜN VE KALİTELİ RESİM YAPMAYA YÖNELEREK, FARKLI DENEMELER YAPIYORLAR.
karakalem, ESKİZ-ETÜD-TASLAK-desen ÇALIŞMASI,  ÇEŞİTLİ DENEMELER, FOTOĞRAFTAN RESİM, ESPRİ KOPYASI, ÇİZGİ VE RENK PERSPEKTİVİ, FİGÜR RESMİ, NATÜRMORT, PEYSAJ, HAYALDEN RESİM, RENK ÇALIŞMALARI, lavi, KOLAJ, kuru-soft-yarı soft-yağlı pastel, suluboya, beze resim yapma, kollektif çalışma, guvaş, akrilik-BOYA ÇALIŞMALARI, KARIŞIK TEKNİK, ÇAMUR-MODLE, yağlıboya, modern-çağdaş-sanat-SOYUT-SOMUT RESİM, SANAT AKIMLARI BİLGİSİ, SANAT KİTAPLARI ÜZERİNE KONUŞMAK, pentür-boya resim çalışmaları, BEZ-batik çalışmaları, SERBEST yaratma atölyesi, açık-hava resim atölyesi, müze-galeri-sanat fuarı-kültür gezileri, workshop-atölye çalışmaları PROGRAMDA YER ALIYOR.
YENİLENME, REHABİLİTE, AYDINLANMA VE GELİŞİM İÇİNDE VAR OLMAK, HER DAİM NEŞELİ, GENÇ, TAZE VE SAĞLIKLI KALMAK ÜZERE, MÜZİK DİNLEYEREK, DUYU ORGANLARI ARASINDAKİ ORTAK DİLİ YAKALAYARAK, BİLGİLERİ PAYLAŞARAK, PAYLAŞIMDAN DA ÇOK HAZ DUYARAK, HEP BİRLİKTE POZİTİF OLMANIN TADINI ÇIKARARAK, “YAŞAMA SANATI” NI YAŞAMAK AMACI İLE RESİM YAPIYORLAR…
Katılımcı Sayısı : En az 6, en fazla 15
Eğitmenler : Gülseren Kayalı

Atölye günleri : Salı ve Cuma  
Katılım Ücreti : 75 TL  (dört ders) Haftada bir gün(salı veya cuma seçmeli)     

150 TL (8 Ders) Haftada 2 Gün

“GELEMEDİĞİNİZ GÜN, ÖNCEDEN HABER VERMEK ŞARTI İLE HAKKINIZ BAKİDİR” 

Süre : devamlı
Başlangıç tarihi :5 ekim salı saat:12:00- 18:00 arasında
Atölye Kayıt Formu Doldurunuz (Form İçin Tıkla)
Bilgi için 312 3 312

ismetpaşa mahallesi cumhuriyet caddesi
no:53 Ayvalık(PTT nin karşı sokağı)
organikstudyo@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.